تعرفه برنامه نویسی Android


اپلیکیشن بانک اطلاعاتی
اپلیکیشن موقعیت یاب
اپلیکیشن کاتالوگ
اپلیکیشن فروشگاهی
اپلیکیشن خبری
موارد دیگر

شروع قیمت از ۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان


تعرفه برنامه نویسی ios


اپلیکیشن بانک اطلاعاتی
اپلیکیشن موقعیت یاب
اپلیکیشن کاتالوگ
اپلیکیشن فروشگاهی
اپلیکیشن خبری
موارد دیگر

شروع قیمت از ۳/۰۰۰/۰۰۰ تومانتعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل

یکی از موارد بسیار مهمی است که مشتریان عزیز را سردرگم و یا به اشتباه می اندازد. رنج متقاوت هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل توسط توسعه دهنده های مختلف دلایل گوناگونی دارد و به عوامل زیر وابسته است:


انواع سبک کدنویسی :
یکی از عوامل مهم در تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید و ios نوع کد نویسی می باشد. برنامه نویسی تحت قالب بسترهای cross platform به توسعه دهنده کمک می کند با یکبار کدنویسی نسخه های متفاوتی از برنامه از جمله اندروید و ویندوز فون را با تغییرات بسیار اندک خروجی بگیرد. در بخش دیگر راجع به معایب این سبک کدنویسی مطالبی نوشته ایم اما فارغ از این معایب به دلیل مدت زمان کمتر و نوع کدهای به مراتب ساده و عمومی تر هزینه این نوع کد نویسی به مراتب پایین تر از کد نویسی Native می باشد ، کد نویسی Native به حالتی گفته می شود که برنامه نویس با استفاده از زبان اصلی یک سیستم اقدام به نوشتن برنامه خود نماید به عنوان مثال کدنویسی اندروید با زبان جاوا در محیط اندروید استودیو Native می باشد و برای سیستم عامل ios از زبان برنامه نویسی Swift یا Objective c در محیط برنامه نویسی Xcode استفاده می شود.


مدت زمان :
زمانی که ساخت یک برنامه از برنامه نویس می گیرد به علاوه تخصص وی و میزان خاص بودن امکانات برنامه مورد نظر، اصل تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل را مشخص می نماید.


پشتیبانی :
اگرچه بسیاری افراد پشتیبانی را صرفا هزینه یا لوکس می دانند اما در حوزه آی تی به دلیل تغییرات سریع، نیاز به همگام شدن با تکنولوژی روز را الزامی می سازد.


هزینه های جانبی :
اگر چه عموما مشتریان خود هزینه های سرور و دامنه و لایسنس های مورد نظر را خریداری می نمایند اما پیشنهاد این محصولات از طرف توسعه دهندگان صورت می پذیرد. یکی از عوامل موثر در تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل همین مورد می باشد.


زمان تحویل :
هرچه عجله بیش از زمان معمول انجام یک پروژه داشته باشید ممکن است بسته به مجموعه توسعه دهنده تعرفه طراحی اپلیکیشن افزایش یابد زیرا ناگزیر خواهد بود افراد خود را از سایر پروژه ها بر روی پروژه شما متمرکز نماید.


هزینه های رسمی :

مالیات بر ارزش افزوده ، هزینه های مجوز احتمالی ، هزینه روندهای اداری برخی پروژه ها ممکن است به قیمت شما بیافزاید . همکاران ما جهت جلوگیری از تحمیل چنین هزینه هایی به مشتریانمان راهکارهای خاصی را به شما پیشنهاد می دهند.


فصل و زمان :

ممکن است در بازه های زمانی متفاوت از جمله پیش از عید بسته به پیک کاری تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل اندکی متغییر باشد. اگرچه در مجموعه ما در طول سال تمامی هزینه ها یکسان و در مناسب ترین حالت ممکن است.


>> نکته بسیار مهم این که اسیر قیمت های بسیار پایین یا بسیار بالا نشوید ، اگر یک پروژه حدود یک ماه و نیاز به یک برنامه نویس دارد هزینه خیلی کمتر از حقوق یک برنامه نویس در ماه و بیش از آن جای اندکی تامل دارد!