طراحی وب سایت


چرا داشتن وب سایت یک الزام است ؟


قرارگیری ۲۴ ساعته در جمع آنلاین ایران با ۴۰ میلیون نفر مخاطب بالقوه که فقط یک کلیک با شما فاصله دارند چیزی نیست که بتوان به همین سادگی از کنارش عبور کرد. امروزه داشتن وب سایت یک انتخاب نیست بلکه یک الزام اساسی در جهت اتوماتیزه کردن فعالیت است. سایتها مزایای فراوانی را برای مدیران و صاحبان خود به همراه دارند که مهمترین آنها به شرح زیر میباشند.

برخی مزایای وب سایت عبارتند از :


معرفی کسب و کار

معرفی کسب و کار

به صورت ساده داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای فراوان دیگر. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت میتواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابر این امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد.

برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای یک سایت فقط کافیست هزینه ای برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن هزاران و یا میلیونها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند و در هر زمانی شما بخواهید مطالب جدید و امکانات جدیدی را نیز به آن اضافه کنید.

ارایه خدمات

یکی از دغدغه های اصلی شرکت ها، سازمان ها و فروشگاه ها ارایه خدماتشان به مشتریان است. در یک فروشگاه نیاز است تا کسی استخدام شود تا محصولات را به مشتری توضیح داده و معرفی کند. ولی در وب سایت این خود مشتری است که از قسمت های مختلف خدمات شما بازدید میکند و اطلاعات کسب میکند.

یا یک هتل برای مسافرینش قرعه کشی میگذارد تا پس از اقامت، افراد کد ورودیشان را به هتل در وب سایت وارد نمایند و در قرعه کشی ثبت نام نمایند و بعد از آن وقتی که زمانش فرا رسید، سیستم به صورت خودکار پس از انتخاب برنده به وی پیامکی با عنوان برنده شدنش بدهد. و هزاران قابلیت دیگری که میشود به عنوان خدمات به مخاطبین، مشتریان و بازدیدکنندگان ارایه کرد.


ارایه خدمات


تاثیر سایت در بازاریابی


تاثیر سایت در بازاریابی

اگر شما فروشنده محصولی هستید و یا خدماتی ارایه میدهید، پس از طراحی وب سایت میبایست بازدیدکننده برای خود بدست آورید. تبلیغات داخل شهری و روزنامه ای را فراموش کنید ! با بکارگیری تکنیک های بهینه سازی و معرفی وب سایت در فضای مجازی میتوانید روزانه بسیاری بازدید کننده داشته باشید که از محصولات شما دیدن میکنند و اگر کالای شما مد نظر آنها باشد به صورت آنلاین هزینه را به شما واریز کرده و شما پس از ملاحظه، سفارششان را برای وی ارسال میکنید.

موتورهای جستجو مانند گوگل بدون هزینه برای شمابازاریابی می کنند و زمانی که فردی به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد، این موتورها فرد را به سمت سایت شما هدایت می کنند. میزان بازدید کننده هدایت شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است اما در بدترین حالت چیزی در حدود ۵۰ نفر در روز توسط موتورهای جستجو به یک سایت هدایت می شوند. و اگر روی بهینه سازی و محتوا کار شود این بازدید به دهها و صدها برابر نیز میرسد که این خود افزایش شهرت شما و فروش بیشتر را تضمین میکند.

دسترسی کاربران به شما

یکی از بزرگترین قابلیت های وب سایت ها این است که بدون در نظر گرفتن شرایط مکانی و زمانی میتوان به آنها دسترسی داشت. اگر کاربری در روز تعطیل در ساعت ۱۲ شب بخواهد از محصولی که شما ارایه میکنید اطلاعات کسب کند فقط یک کلیک با شما فاصله دارد تا به هدف خود برسد و در صورت امکان سفارش خود را هم به شما ارسال نماید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی کنید.


دسترسی کاربران به شما


درآمدزایی

درآمدزایی

میزان سودآوری و درآمد زایی سایتها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد البته میزان فعالیت صاحبان سایتها و بروز رسانی و رسیدگی به آنها نیز عامل بسیار مهمی است. امروزه شرکتها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق سایت و مشتریان آنلاینشان است.

خصوصیات

خصوصیات طراحی وب سایت توسط رایابرهان


تعرفه ها

تعرفه طراحی سایت توسط رایابرهان شامل سه نوع سرویس برنزی ، نقره ای و طلایی می باشد ، شما می توانید با توجه به نوع سایتی که مورد نیاز کسب و کار شما می باشد یکی از این سرویس ها را انتخاب نمایید.

مشاهده تعرفه طراحی وب سایت

استفاده از CMS اختصاصی Royal CMS

ما در رایابرهان به جای استفاده از CMS های آماده نظیر جوملا و وردپرس و ... که اشکالات بسیاری از جمله مشکلات امنیتی فراوان دارند از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی Royal CMS استفاده می کنیم.

درباره سیستم مدیریت محتوای Royal CMS

طراحی نرم افزارهای تحت وب

ما در رایابرهان علاوه بر طراحی وب سایت ، نرم افزار های تحت وب نیز تولید و منتشر میکنیم که مزایای بسیاری نسبت به نرم افزارهای ویندوز و دسکتاپ دارند که یکی از آنها سادگی در استفاده در هر مکانی به دلیل پرتابل بودن آن است.

مطالعه بیشتر در مورد نرم افزارهای تحت وب

نیاز به راهنمایی بیشتری دارم

در صورتیکه هنوز ابهاماتی در مورد طراحی وب سایت دلخواه شما وجود دارد به سادگی می توانید با شماره تلفن ۶۶۹۱۴۷۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ما اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهند.

تماس با ما
تماس با ما

اگر سوالی دارید با ما در میان بگذارید...

تماس با ما