وبلاگ

روش های کاهش مصرف حجم اینترنت سیستم عامل اندروید

آموزش | 1 سال پیش | 1 نظر
روش های کاهش مصرف حجم اینترنت سیستم عامل اندروید

تقریبا هر کاری که آنلاین در گوشی اندرویدی خود انجام می دهید، اینترنت داده مصرف می کند و ممکن است مصرف داده شما را به مخاطره اندازد. حتما برای شما نیز پیش آمده است که در زمان استفاده از اینترنت سیمکارت خود، با افزایش مصرف دیتا روبرو می شوید و اعتبار سیمکارتتان به پایان می رسد. در این مقاله قصد داریم چگونگی کاهش مصرف اینترنت را در تلفن اندرویدی به شما آموزش دهیم.


«اسنپ را برای من بخر»‌

استارت آپ | 1 سال پیش
«اسنپ را برای من بخر»‌

خداحافظ آقای دون‌کیشوت!

«اسنپ را برای من بخر»‌، «ما می‌خواهیم یک استارت‌آپ مثل دیجی کالا درست کنیم، سریع»؛ اینها جملاتی است که در اولین جلسه مشاوره با سرمایه‌گذاران بخش سنتی از آنها بارها شنیده‌ام. 
«‌۵ میلیون پول کنار گذاشتم، به زودی یک سایت بالا می‌یاریم، می‌خواهیم دیجی کالا را بپوکونیم، طراح خوب سراغ دارید با حقوق کم؟»  این هم دیالوگی است از جوانانی که شنیده‌اند چیزی هست به نام استارت‌آپ و میانبری برای سریع پولدار‌شدن.


بررسی ۱۵ ویژگی جدید ios 11

اخبار فناوری | 1 سال پیش
بررسی ۱۵ ویژگی جدید ios 11

شرکت اپل در کنفرانس توسعه‌دهندگان جهانی WWDC 2017 سیستم‌عامل iOS 11 را معرفی کرد که قابلیت‌های زیادی نسبت به نسل قبل دارد.


در این مقاله، به بررسی دقیق تمامی ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید سیستم عامل iOS 11 اپل خواهیم پرداخت.

شرکت اپل در کنفرانس توسعه‌دهندگان جهانی موسوم به WWDC 2017 که روز ۱۵ خرداد در شهر سن خوزه‌ی ایالت کالیفرنیا برگزار شد، محصولات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری متعددی را معرفی یا به‌روزرسانی کرد. از محصولات نرم‌افزاری معرفی‌شده می‌توان به سیستم عامل‌های tvOS ،watchOS ،macOS و iOS اشاره کرد.